اسپرت اَد به عنوان اولین سایت تخصصی نیازمندی های ورزشی، یک زیر مجموعه اصلی اسپرت وب سایتس است که فعالیت خود را از ابتدای سال 1398 آغاز نموده است. برقراری سیستمی آنلاین جهت خرید و فروش بی واسطه و درج آگهی رایگان، از جمله اهداف مهم اسپرت اَد هستند.

کاربران این سایت به راحتی و به صورت رایگان می توانند اقدام به درج آگهی های خود نموده و ضمن معرفی مشاغل، خدمات و محصولات خود، نیازمندی و رویدادهای کسب و کارشان مانند افتتاحیه، پیشنهادهای شگفت‌انگیز، تخفیفات و حراج ها، فروش های ویژه، همایش ها و سمینارها و غیره را به اطلاع مخاطبان و مشتریان خود برسانند.نحوه قرار دادن آگهی در اسپرت اَد

دکمه «+ ثبت آگهی رایگان» در قسمت بالای سایت را کلیک کنید. به صفحه ورود و خروج کاربران هدایت می شوید. اگر قبلاً در سایت ثبت نام کرده اید، با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید و اگر ثبت نام نکرده اید با کلیک بر فرم عضویت در سایت ثبت نام کنید. در ادامه وارد صفحه افزودن آگهی می شوید. فیلدهای موجود را تکمیل و آنگاه آگهی‌تان را ارسال کنید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌ تان تصویری نیز انتخاب کنید. این تصویر باید ویژگی هایی داشته باشد که برای اطلاع آنها بعد از رفتن به صفحه «قوانین و شرایط»، مطلب «شرایط مربوط به تصاویر آگهی» را مطالعه نمایید.ملاحظات ویژه

  • اسپرت اَد صرفاً محلی برای درج آگهی‌ ها است و هر کسی این امکان را دارد تا درباره هر چیزی در چارچوب موضوعات سایت، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند.
  • اسپرت اَد در قبال محتوا و آگهی‌ هایی که کاربران در سایت قرار داده‌اند، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد.
  • در اسپرت اَد کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد. پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما اسپرت اَد هیچ دخالتی ندارد و شما باید خودتان شخصاً جنبه‌ های مختلف امنیتی را در نظر بگیرید.
  • در مورد خرید و فروش کالا، لطفاً قبل از هرگونه واریز وجه به حساب آگهی دهنده، کالای خود را حضوراً تحویل گرفته و از مطابقت داشتن کالا با آگهی درج شده، اطمینان حاصل نمائید.